Eğitim Toplantısı Duyurusu - 1

Herkese Merhaba,

i) 2017 yılı ilk eğitim toplantımız 26 Nisan 2017 Çarşamba günü Kızılay'da Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde yapılacaktır.

Kızılay merkezden Nazım Hikmet Kültür Merkezi'ne ulaşım için tıklayınız.

Not: 26 Mart 2017 Pazar günü yapılan "Gözetmen Eğitim Semineri"ne katılamayanlar için telafi amaçlı ikinci eğitim yapılacaktır. Ayrıca yeni gözetmen olmak isteyenler de eğitime katılarak gözetmen olabilirler. 
 
Her zamanki gibi saat 18:30'da başlayacak toplantımızda “Off-Road” branşı ile ilgili bir eğitim uygulayacağız. Tüm gözetmenlerimizin toplantıya katılımı önemli ve zorunludur. Toplantıya katılamayacak olan gözetmenlerimizin mazeretlerini iletisim@agk.web.tr adresine e-posta yoluyla iletmelerini rica ediyoruz.
 
Toplantı yerinin tarifi: Kızılay Meşrutiyet caddesinden Konur 2 sokağına giriniz(Yokuşu çıkarken sağda, inerken solda). Sokak üzerinde solda Nazım Hikmet Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

ii) Tüm gözetmenlerimizin TOSFED mobil uygulamasını indirerek sisteme kayıt olmaları zorunludur. Yarış kayıtları mobil sistem üzerinden ve AGK web sitesinden beraber alınacaktır. Mobil sistemden kayıt olmayan gözetmenlerin yarışa ataması yapılmayacaktır.
Etiketler:
Facebook Twitter Instagram